Ana Sayfa
Lütfen flash player yükleyin.
   
 
Hakkımızda
Akbaş Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1989 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m2 kapalı, 25.000 m2 açık alanda kurulmuştur. Tekstil sektörünün terbiye alanında hizmet veren Akbaş Tekstil kasar, boya ve apre işlemlerini yapmaktadır.
1989 yılında 100 ton/ay kapasite üretim gerçekleştiren fabrikamız,teknolojiye ve insana yaptığı yatırımlar ile bugün 800 ton/ay üretimi yakalamıştır. Zaman içerisinde edindiği başarılarla yetinmeyen, büyüdükçe hedeflerini de büyüterek mükemmelliğe yönelen ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet verme amacı ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı pazarlarda öncelikli tercih gören firmalar arasında yerini almıştır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak algılayan firmamız, ISO 9001 çalışmaları çerçevesinde tekstil terbiye sektöründe standardizasyonu sağlamak için çalışmaktadır.

Firmamız çevreye dosttur. Öko-Tex 100 standartlarına uygun üretim yapılmaktadır.
Misyonumuz
Müşterilerimizin; her türlü kumaşın boyama ve terbiyesinde kalite, termin, fiyat, hizmet, danışmanlık, ürün çeşitlendirme konularındaki talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.
Vizyonumuz
-Beklenti seviyesi yüksek müşteri kitlesine hizmet vererek kurumumuzun kalite çizgisini yüksek tutmak.
-Teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip ederek işletme faaliyetlerine yansıtmak.
-Bilgi ve beceri seviyesi yüksek insan kaynağı oluşturarak, aidiyet bilincini benimsetecek bir iş ortamı oluşturmak.
Kalite Politikamız
-Teknolojik yenilikleri en hızlı ve en etkin şekilde faaliyetlerine uygulamayı,
-Müşteri beklenti, istek ve memnuniyetlerini her şeyin üzerinde tutmayı ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunmayı,
-Şirket politika ve stratejisine uygun bilgeler esas alınarak; kuruluşun değerleri, misyon ve vizyonu ile tutarlı bir şekilde geliştirilmesini sağlamayı,
-Kurum içinde verimliliği arttırarak devam ettirmeyi,
-İşi ilk defada, sıfır hata ile yapmayı,
-Maliyetleri düşürerek müşteriye ekonomik hizmet sunmayı, kalite politikası olarak benimser. Yönetim ve personelin bu politikalara uygun davranması için gerekli tedbirleri almayı taahhüt eder.
   
 
Grup Şirketlerimiz